Školní rok 2016/2017

Sportovní akce

Kategorie Závodník/družstvo Umístění
Atletický čtyřboj  - okresní kolo ml. dívky Vašinová V., Prosková N., Francová E., Čápová L., Charvátová L. 5. místo
  st. dívky   10. místo
  st. hoši Dzuriak M., Dzuriak J., Hříbal M., Jurášek T., Stanko J., Burr D. 7. místo
Přespolní běh - okresní kolo st. hoši J. Dzuriak, M. Dzuriak, M. Kamír, T. Jurášek, J. Stanko 1. místo
  ml. dívky V. Vašinová, L. Charvátová, Ni. Prosková, l. Čápová, E. Francová, K. Vágnerová 5. místo
Přespolní běh - krajské kolo st. hoši J. Dzuriak, M. Dzuriak, j. Hamouz, M. Kamír, T. Jurášek, J. Stanko 2. místo
Kopaná - "O pohár starosty Jirkova" st. hoši Hříbal M., Dzuriak J., Dzuriak M., Hamouz J., Illeš D., Misar T., Hespodárik J., Votruba Š. 1. místo
Příkopská laťka - skok vysoký ml. dívky Veronika Vašinová 2. místo
    Prosková Nikola 6. místo
  st. dívky Žáková Natálie 4. místo
    Koutná marie 7. místo
  st. hoši Dzuriak Jan 2. místo
    Hamouz Jakub 6. místo
Volejbal (trojkový) - krajské kolo   R. Balog, D. Mirga, V. Průša, M. Měkuta 3. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř. Kyncl.J, Gábor. M 1. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř Moravec F., Vaněk M. 3. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř Gabčo J., Bubák J. 6. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř Prosková D., Kricnerová A. 8. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř Babková B., Michalíčková A. 9. místo
Žákovská futsalová liga Václava Čecha starší žáci Hříbal M., Dzuriak J., Dzuriak M., Hamouz J., Fiala J., Illeš D., Misar T., Hespodárik J. 1. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř Kyncl J., Gábor M. 2. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř. Prosková D., Kricnerová A. 3. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř Gabčo J., Bubák J. 5. místo
Krajské finále ve futsalu ZŠ 8. - 9. tř Hříbal M., Dzuriak J., Dzuriak M., Hamouz J., Illeš D., Misar T., Hespodárik J. 1. místo
Krajské kolo - trojkový volejbal mladší žáci Průša V., Mirga D., Balog R., Měkuta M. a Polák P. 8. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř Kyncl J., Gábor M. 1. místo
Minivolejbal - žlutý 1. a 2. tř. Prosková d,. Illeš T. 6. místo
Pohár rozhlasu st. dívky Vašinová V., Prosková N., Machková M., Kamírová E., Raisrová A., Buchalová L. 6. místo
Pohár rozhlasu st. hoši Hamouz J., Dzuriak J., Stanko J., Kamír M., Hříbal M. 4. místo
Malá kopaná - O pohár ŘŠ Březno st. hoši Hříbal M., Dzuriak J., Dzuriak M., Hamouz J., Fiala J., Illeš D., Misar T. 1. místo

Školní rok 2015/2016

Sportovní akce

Kategorie

Závodník/družstvo Umístění
Přespolní běh - okresní kolo ml. žákyně N. Huňáková, V. Vašinová, N. Prosková, M. Machková, Ž. Balog - Luková 3. místo
Přespolní běh - okresní kolo ml. žáci V. Hejduk, J. Stanko, D. Drapák, P. Bubnár, D. Brousil 5. místo
Přespolní běh - okresní kolo st. žáci - A J. Dzuriak, M. Dzuriak, J. Hamouz, M. Kamír, D. Burr, T. Jurášek 1. místo
Přespolní běh - okresní kolo st. žáci - B J. Holý, P. Karásek, P. Redai, J. Kanči, M. Postler, J. Cicko 3. místo
Atletický čtyřboj  - okresní kolo ml. žákyně V. Vašinová, A. Kratochvílová, M. Machková, V. Tancošová, K. Jurecová 3. místo
Atletický čtyřboj  - okresní kolo ml. žáci V. Hejduk, J. Stanko, D. Drapák, P. Bubnár, A. Gulyáš 10. místo
Atletický čtyřboj  - okresní kolo st. žákyně K. Hendrichová, M. Koutná, I. Buchalová, I. Brzokoupilová, K. Brzokoupilová, N. Žáková 8. místo
Atletický čtyřboj  - okresní kolo st. žáci M. Hříbal, M. Kamír, M. Dzuriak, J. Dzuriak, J. Hamouz, P. Redai 5. místo
Přespolní běh - krajské st. žáci J. Dzuriak, M. Dzuriak, J. Hamouz, J. Holý, M. Kamír, P. Karásek 5. místo
Oranžový minivolejbal ml. žáci F. Jánský, T. Šťastný 1. místo
Oranžový minivolejbal ml. žáci D. Kandráč, M. Berki 10. místo

Futsalová žákovská liga Václava Čecha (okresní)

st. žáci M. Hříbal, J. Dzuriak, M. Dzuriak, J. Hamouz, J. Fiala, M. Postler, J. Kanči, L. Kanči, P. Karásek, Š. Votruba, R. Feneš 4. místo

Červený minivolejbal -

krajské kolo

ml. žáci E. Babková, k. Machačná 4. místo

Červený minivolejbal -

krajské kolo

ml. žáci F. Sečkářová, k. Kapušová 9. místo
Žlutý minivolejbal   K. Kyncl, A. Babka 9. místo
Minikopaná - okresní kolo st. žáci J. Dzurjak., M. Dzurjak, M. Hříbal, J. Hamouz L. Kanči, J. Kanči, Š.Votruba, P. Karásek, M. Postler, R. Feneš 3. místo
Žlutý minivolejbal - okresní kolo ml. žáci R. Veselý, A. Švarc 1. místo
Žlutý minivolejbal - okresní kolo ml. žáci K. Kyncl, M. Gábor 3. místo
Žlutý minivolejbal - okresní kolo ml. žáci J. Michalíček, A. Cekotová 8. místo
Žlutý minivolejbal - okresní kolo ml. žáci V. Pinkasová, M. Samková 9. místo
OVOV - krajské kolo ml. žíci M. Machková, K. Jurecová, V. Vašinová, A. Raisrová, J. Stanko, C. Bobe, J. Hamouz, J. Štětina 5. místo
OVOV - krajské kolo jednotl. J. Dzuriak 4. místo
OVOV - krajské kolo jednotl. M. Machková 5. místo
OVOV - Krajské kolo jednotl. J. Hamouz 5. místo